Lēts hostings

12.00 LVL gadā nav liela summa, jo tas ir tikai 1 lats mēnesī. Tiek piedāvāts lēts hostings Tavai mājas lapai vai web sistēmai. Ir arī iespējams uz pirmajām 2 nedēļām pamēģināt hostingu bez maksas un pārbaudīt vai viss strādā korekti un apmierina Jūsu vajadzības.
Lētākais weLets hostingsb hostings nenozīmē to, ka tas nav kvalitatīvs. Mēs rūpējamies par to, lai serveris strādātu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā un ikviens klients būtu apmierināts ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Tiek padomāts arī par ilgadējiem klientiem piedāvājot cenu vēl zemāku, ja sadarbība ir ilgusi vismaz gadu. Otrajā gadā cena ir tikai 10Ls/gadā.

Īsākais apmaksas termiņš ir pus gads, tātad tikai 6Ls par web hostingu.

Ikvienam klientam tiek laicīgi sniegts tehniskais atbalsts un, ja nepieciešams, palīdzība mājas lapas uzstādīšanā par velti. Ja klientam nepieciešama kāda papildus datu bāze vai kāds cits sīkums, tad par to uzreiz arī netiek prasīta papildus samaksa. Cenā ietilpst diska vieta līdz 1 GB, kas noteikti būs pietiekoša mājas lapai. Iespējams vienoties arī par lielāku diska vietu un citām iespējām par papildus samaksu.

Tiešām lēts hostings Latvijā ir pie mums, izmanto to. Mēs parūpēsimies, lai Tava mājas lapa strādā vienmēr un tā ir drošībā, kā arī varēsi izmantot sava domēna vārda pasta kastīti savā gmail.com kontā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.