Par WebHostings.lv

WebHostings.lv ir projekts, kas nodrošina lētu hostingu uzņēmumu un privātpersonu mājas lapām vai vienkāršām tīmekļa bāzētām sistēmām. Web hostings lieliski nodrošinās 24/7 stundu darbību, lai jebkurā brīdī būtu ikvienam pieejama Tava web sistēma vai mājas lapa.  Kā arī tiek piedāvāts bezmaksas hostings pret reklāmas vietu.

Kāpēc šis ir ļoti izdevīgs piedāvājums uzņēmumu vizītkaršu mājas lapām vai privātpersonu vajadzībām?

Tiek piedāvāta ļoti izdevīga cena, tikai 12Ls/gadā par mājas lapas uzturēšanu. Kā arī tiek piemērotas vēl zemākas cenas, ja sadarbība ilgst vairak par 1 gadu. Lai piedāvātu hostingu komerciāliem, noslogotiem projektiem, jābūt ļoti augstam tehniskajam līmenim un mēs to apzinamies. Līdz ar to no šādu sistēmu uzturēšana mēs atsakamies, lai kvalitatīvi veiktu to, ko esam uzņēmušies.

Bet šādā gadījumā iesakam izmantot ļoti kvalitatīvu un profesionālu hostingu, ko piedāvā Serveris.lv. Tā ir viena no vadošajām hostinga kompānijām Latvijā.

Bet, ja Jūs apmierina Intel Core i5 dators ar 200 m/bit ļoti ātru optisko internetu, tad ir iespējama sadarbība. Serveris jau tiek uzturēts no 2010. gada vidus un nekādas problēmas vēl nav novērotas, kā arī klientu sūdzības nav bijušas. Serverim ir ļoti maza noslodze, kas nodrošinās ļoti ātru darbību apstrādi. Profesionālu hostingu mēs nepiedāvājam jo, serveris atrodas uzņēmuma telpās, kur diemžēl nav ierīkoti speciāli kondicionieri, papildus elektrības padeve gadījumā, ja pazustu elektrība un 2 dažādi interneta pieslēgumi. Bet kā saka, nav vērts šaut ar lielgabalu pa zvirbuļiem. Un kura kompānija tad piedāvā šādu drošības līmeni par tādu cenu? Bet par drošību mēs esam arī padomājuši uzturot 2 serverus dažādās ģeogrāfiskās vietās un katru nedēļu pārliekot jaunu “backup” uz rezerves serveri, ko var pieslēgt gadījumā, ja notiktu problēmas ar galveno serveri.

Pārsvarā mēs hostējam savas mājas lapas un serveris tiek tāpēc arī uzturēts, bet, lai kaut mazliet serveri noslogotu, mēs piedāvājam arī Tev hostingu par lētu cenu. Uz servera ir uzstādīta LINUX Ubuntu operētājsistēma un hostinga panelis. Tiek uzturēts standarta tehniskais nodrošinājums:

  • FTP pieeja
  • MySQL datu bāzes
  • PHP atbalsts
  • Pieejams phpMyAdmin datu bāzes vadības rīks
  • 200 m/bit optiskais internets
  • Diska vieta pēc vienošanās
  • Maksa no 12Ls gadā vai bez maksas pret reklāmas vietu
  • E-pasti ar Tavu domēna vārdu izmantojot gmail pasta kastīti

Tiek piedāvāta arī vīzītkaršu tipa mājas lapas izveide (WordPress). Kā arī SEO pakalpojumi.

Lai sazinātos ar mums sūtiet e-mail uz:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.