Kā izvēlēties hostinga kompāniju?

Izvēloties web hostinga kompāniju, vispirms noteikti ir jāizvērtē cik svarīgi ir tas, lai mājas lapa būtu 100% pieejama. Kādas ir drošības prasības. Cik svarīga ir ātrdarbība. Cik svarīga ir rezerves kopiju veidošana. Kad šis darbiņš ir paveikts, jāiepazīstas ar piedāvātajām iespējām un jāizvēlas kompānija, kura apmierina visas Jūsu prasības.

Hostinga kompānijasJa mājas lapai nav nepieciešama 100% darbība, bet pietiek ar 99,8%.

Varat meklēt kādu lētāku variantu. Izvēle varētu būt veiksmīga, ja mājas lapa nav komerciāla. Par nelielu naudas summu tiks nodrošināta Jūsu mājas lapas darbība. Par šādu naudu var iegūt kvalitatīvu web hostingu, bet ar dažiem mīnusiem. Piemēram, netiek nodrošināta rezerves elektrības padeve serverim, ja elektrība ir pazudusi. Cik bieži Tavās mājās pazūd elektrība? Cik bieži elektrība pazūd kāda no Rīgas mikrorajoniem? Izvērtē kāds varētu būt laiks, kad tiks pārtraukta mājas lapas uzturēšana.

Arī internets var pazust. Atceries, ka uzņēmumi par internetu maksā vairāk kā privātpersonas. Un tas ir viena iemesla dēļ. Gadījumā, ja notiek kādas tehniskas problēmas ar internetu, provaideri sola tehniskās problēmas novērst ātrāk uzņēmumiem, nekā privātpersonām. Protams, arī privātpersonām tehniskas problēmas tiks novērstas cik ātri vien iespējams, bet, ja problēmas notiks vienlaicīgi, provaiders labošanas darbus sāks ar uzņēmumiem.

Var salūzt kāda no datora detaļām. Lētiem web hostinga variantiem nav iespējams nodrošināt diennakts tehnisko atbalstu un serveru pieskatīšanu. Līdz ar to, ja serveris salūzt, būs pārtraukta mājas lapas darbība. Par tādu naudu netiks uzturēti 2 serveri vienlaicīgi, no kuriem viens ir otra servera spogulis. Gadījumā, ja viens iziet no ierindas, automātiski strādā otrs. Arī salūzušās detaļas apmaiņa prasīs laiku. Kā arī, ja salūzis ir cietais disks, dati būs jāatjauno no rezerves kopijas. Jo rezerves kopijas tiek veidotas biežāk, jo labāk. Neprofesionāls hostings pēc pieredzes rāda, ka ļoti bieži noslinko ar rezerves kopiju regulāru veidošanu. Izmantojot šādus pakalpojumus, ieteiktu savas mājas lapas kopiju turēt arī pašam pie sevis.

Ja ir interese par neprofesionālu web hostingu par lētu cenu, tad ieteiktu izmantot webhostings.lv pakalpojumus. Jo mums ir svarīgi, lai ikviens būtu apmierināts ar hostingu. Kā arī mēs uzturam paši savas mājas lapas, kuru darbība ir ļoti svarīga, tātad ļoti svarīgi, lai serveris darbotos pēc iespējas tuvāk 100%.

Ja katra darbības minūte ir no svara, kā arī mājas lapa ir Jūsu biznesam.

Izvēlieties uzticamu un tautā pārbaudītu hostingu. Izvēlieties profesionāļus. Tas Jums atmaksāsies. Piemēram, ja mājas lapa dienā atnes 20Ls un pēkšņi uz dienu mājas lapa nestrādā, tas var izmaksāt daudz dārgāk par to, kāda ir hostinga cena. Bet uzmanies ar hostinga izvēli. Daudzi sevi sauks par profesionāļiem, kaut patiesībā tādi nav.

Nav īpaša māksla datu centrā ievietot serveri un tēlot profesionāli. Pirmkārt, ir jāizvērtē jau pats datu centrs. Vai viņš būs spējīgs nodrošināt pilnvērtīgu elektrības padevi, ja elektrība pazudīs uz ilgāku laiku? Vai datu centrs nodrošina serverim piemērotas telpas temperatūru arī karstākajās vasaras dienās? Tieši tā pat ir jautajums, vai serveris tiek pieskatīts 24/7.

Daudz nozīmīgi jautājumi, kas liek padomāt ko izvēlēties. Novērs problēmas jau saknē. Necenties ietaupīt uz hostingu, tas neatmaksāsies.

Ir cilvēki, kas paņem virtuālo serveri profesionālā kompānijā un piedāvā hostingu. Neieteiktu izvēlēties arī viņus. Labāk sadarboties pa tiešo ar profesionāli un saņemt visaugstāko drošības un atbalsta līmeni. Atceries, ka serveri var arī uzlauzt. Drošība ir ļoti svarīga, īpaši, ja web lapai ir kādi biznesam svarīgi dati. Virtuālais serveris ir veiksmīgs risinājums, ja Jums ir daudz mājas lapas. Izvietojiet tās uz virtuālā servera nemaksājot par katru mājas lapu atsevišķi. Šāds risinājums Jūs atbrīvos no sava fiziskā servera uzturēšanas.

Pēc personīgās pieredzes profesionāla hostinga kompānija ir Serveris.lv. Ieteiktu ikvienam izmantot šīs kompānijas pakalpojumus, ja mājas lapa ir Latvijas auditorijai. Ja mājas lapa ir ārzemju auditorijai, izvēlieties kādu no pasaules lielākajām hostinga kompānijām. Labs variants būtu ārzemju hostinga supergigants Hostgator.com. Mājas lapa atvērsies ātrāk, ja serveris būs tuvāk, tāpēc izvēlieties serveri tur, kur atrodas mājas lapas potenciālais lietotājs. Kā arī Google meklētājam ir labāk, ja serveris atrodas reģionā, kur informācijas potenciālais meklētājs.

Ja nav ne jausmas, kur kādas kompānijas izvēlēties, rūpīgi izvērtējiet cik profesionāla ir viņu mājas lapa un kādas ir atsauksmes par hostingu. Novērtējiet vai kompānija ir stabila un daudzsološa. Ir piedzīvoti gadījumi, ka kompānijas, kuras ir parādos, vienkārši pazūd ar visām mājas lapām.

Netaupi naudu uz svarīgām lietām, tas atmaksāsies. Veiksmīgu web hostinga izveli!

2 atbildes uz “Kā izvēlēties hostinga kompāniju?”

 1. Andris saka:

  Kā saprast šo tekstā lasāmo?

  …Ja ir interese par neprofesionālu web hostingu par lētu cenu, tad ieteiktu izmantot webhostings.lv pakalpojumus….

  • admin saka:

   Atšķirība no lielo kompāniju piedāvājumiem ir tā, ka serveris neatrodas datu centrā, bet offisā pie optiskā interneta pieslēguma. Rezerves serveris ir dzīvoklī, arī pie optiskā interneta. Gadījumā, ja primārajam serverim, kas notiktu, vai telpā pazūd elektrība, tad nomainot DNS ierakstus ātri var pārslēgties uz otru serveri. Bet pagaidām pieredze vairāk kā 2 gadu laikā rāda, ka šāda darbība vēl nav bijusi nepieciešama un viss strādā veiksmīgi.

   Profesionālam hostingam būtu jābūt pie 2 interneta pieslēgumiem, ģeneratoriem, gadījumā, ja pazūd elektrība utt. Bet diez vai Latvijā tas tiek ievērots, jo personīgā pieredze rāda, ka lielo kompāniju hostinga darbības pārtraukumi ir bijušie lielāki kā webhostings.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.